nen. Aan het muzikaal gedeelte dezer twee feesten werkten mede: Mejrs Amelie Van den Bergh en Gabriella Step, van Gent, zangeressen, Mejrs Van der Haeghen, Christen en Gobiert, leerlingen van de Nederlandsche leergangen van de Afdeeling Brussel, de HH. Jul. Van den Bergh en Alf. Jacobs, zangers, De Hertogh, instrumentist, J.E. Strauwen, begeleider, de Symphoniekring onder het kundig bestuur van M. De Merre, en het snarenkwartet J. Van den Broeck, samengesteld uit de HH.J. Van den Broeck, Adriaens, Godenne en Willemot.
Wij vervullen een aangenamen plicht met allen onzen hartelijksten dank te betuigen voor hunne zoo gewaardeerde medewerking.
Op het concert van 15 December 1902 overhandigde de voorzitter, M.V. Van de Walle, namens het Hoofdbestuur van het Willems-fonds een aantal boekwerken aan M. Van der Poorten, van Lier, leerling aan ons Athenaeum, bekroond met den eereprijs in den Algemeenen Wedstrijd voor Nederlandsche taal tusschen de gestichten van middelbaar onderwijs van het land. Wij rekenen het ons ten plichte nogmaals hier M. Van der Poorten onze welgemeende hulde te betuigen.
Na de voordracht van M. Van Kalken, op het concert van 8 Februari, sprak M.M. Sabbe eenige woorden over Julius Vuylsteke en het Fonds, te zijner nagedachtenis ingericht. Eene omhaling bracht fr. 42,58 op. Deze som werd overgemaakt aan het Comiteit van het Vuylsteke-fonds.